Değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde daha sık tercih ediliyor, kurban aylarında müşterilerimizle kolayca iletişime geçerek kurbanlık hayvanları özenle sunuyoruz. Özellikle kurbanlık ve adaklık hayvan alım satımı yaptığımız işletmemizde müşterilerimize kaliteli ve özenli hizmet sunuyoruz. Her türlü adaklık ve kurbanlık hayvanımızın bulunduğu işletmemizde hayvanlarımıza üst düzey kalitede bakım sağlıyor bu sayede değerli müşterilerimize gönül rahatlığıyla hayvanlarımızı sunuyoruz. Doğumundan büyüyene dek gözümüz gibi baktığımız adaklık ve kurbanlık hayvanlarımız tamamen doğal ortamında yetişmekte, günün belirli saatlerinde açık hava eşliğinde doğal ortamında otlanmaktadırlar.

 

Denizli hayvancılık sektörüne hizmet verdiğimiz işletmemizde uzun yıllardır bu iş ile ilgilenen hayvan bakıcılarımız görev almaktadır. Ayrıca belirli günlerde uzman veterinerlerimiz hayvanlarımızın sağlık kontrollerini yapmakta, aşılarını yapmaktadır.

 

Adaklık ve kurbanlık hayvanlarımız tamamen sağlık koşullarına dikkat ederek büyütülmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için özenle baktığımız ve büyüttüğümüz hayvanlarımız uygun fiyat yüksek kalite garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Oldukça uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hayvanlarımız helal kesim koşullarına uygun bir şekilde kesilmektedir. Kurban ve adaklıklarınızın istediğiniz noktada kesimini yapıyoruz. Oldukça özenli büyütülen hayvanlarımız siz değerli müşterilerimiz için hijyen ve sağlık koşullarına uygun şekilde bakılmaktadır. Sizler de büyükbaş ve küçükbaş adaklık kurbanlık alım satımı için işletmemizi tercih edebilirsiniz.